Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruları yanıtlamaya çalıştık.

Tabi ki, tüm uygulamalarımız çoklu dil yapısını desteklemektedir.
Tabi ki, yerli ve yabancı birçok firma ve uygulama ile hem yetenek yönetimi hem de özlük ve bordro süreçleri için entegre çalışabilmekteyiz.
Tüm çözümlerimiz bulut tabanlıdır ve herhangi bir donanım yatırımı yapmadan tamamen kiralama yöntemi ile kullanılmaktadır. Ancak dilerseniz modülleri kendi sunucularınızda da barındırabilmektesiniz.
Elbette, TalentSys mevcut yatırımlarınızı koruyarak çözüm arayışı içerisinde olduğunuz alanlarda hizmet ve proje üreten bir yapılanmaya sahiptir. İhtiyacınız doğrultusunda modüler bazda uygulama ve uyarlama desteği sağlanmaktadır.
TalentSys, giriş yatırımınızı minimize etmek için tüm uygulamalarını hizmet modeli ile kullanıma sunmakta ve kiralamaktadır. Memnun kaldığınız sürece modülleri kullanabilir, farklı bir uygulamaya geçmeniz gerekmesi durumunda ise giriş ve lisans yatırımınız olmadığından rahatlıkla geçiş yapabilmektesiniz. Satın alma teklifleri müşteri talebi doğrultusunda hazırlanmaktadır.
Tabi ki güncel referans listemize referanslar bölümünden ulaşabilirsiniz. İletişime geçmek istediğiniz firmalar hakkında bizi bilgilendirmeniz durumunda kendilerinden izin isteyerek iletişim bilgilerini sizlerle paylaşabiliriz.

TalentSys Haberler

Çalık Holding E-Performans’ı tercih etti

Çalık Holding, merkezi olarak holding ve tüm grup şirketlerinin performans yönetim süreçlerini e-performans üzerinden yönetmeye başladı. Çalık Holding, tüm grup bünyesinde uygulanması hedeflenen p...

Tüm Haberler